14 יול

גרירת משאית, מה כדאי לדעת?

גרירת משאית זה לא דבר פשוט, כשברצוננו לבצע גרירת משאית עלינו כחברת גרירה לדעת מספר פרמטרים חשובים, כלומר עלנו לתשאל את הנהג התקוע עם המשאית במספר שאלות קריטיות לפני שאנחנו שולחים את הגרר לביצוע גרירת המשאית, והם:

מיקום – היכן המשאית תקועה? המיקום של המשאית ייתן לגרר הערכה כמה זמן יהיה ניתן להגיע איליו לחילוץ או לגרירת המשאית.

מצב המשאית – האם המשאית עמוסה? נתון חשוב לקביעת מה משקל המשאית התקועה כולל סחורה. כדי שחברת הגרר תשלח את הגרר הנכון לביצוע הגרירה. לדוגמא: משאית 26 טון כולל , המשקל העצמי שלה הוא 14 טון כלומר היא מורשית להעמיס סחורה במשקל 12 טון. במידה והמשאית ריקה נוכל לשלוח מובילית . אך במידה והמשאית עמוסה אנו חייבים לשלוח מוביל (טריילר) שייקח אותה למוסך.

עמוסה בסחורה – כחברת גרר הסדרן חייב לדעת מה סוג הסחורה שבה המשאית עמוסה והאם קיים צורך לפרוק את המשאית לפני שליחתה למוסך. כדוגמא: משאית קירור עמוסה במוצרים קפואים שיש צורך דחוף לגרור אותה לפריקת הסחורה ולאחר מיכן לגרור את המשאית למוסך.

מהות התקלה – מה התקלה של המשאית? כלומר האם המשאית על הכביש, או שירדה לשוליים, או התהפכה, או שהתקלה היא מכנית, כי יש מצבים שבהם נהג הגרר יזדקק לבצע פעולות לפני העמסת המשאית, כגון: מילוי אויר, גלגל רופף שעפו לו הגוג’ונים (הברגים שמחזקים את הגלגל) וכו’..

העמסת המשאית – לצורך העמסת המשאית על הגרר חשוב שיהיה נהג שיושב במשאית כדי לכוון את הגלגלים בצורה נכונה בעת משיכתה עם הכננת על הגרר תוך כדי נסיעה למנוע סטייה של המשאית ימינה או שמאלה ונפילתה בצדי משאית הגרר.

אופן העמסת המשאית – יש להקפיד על העמסת המשאית בצורה מלאה על המובילית או המוביל בצורה מלאה וללא בליטות חריגות.

רתימת המשאית על הגרר – יש לבצע מינימום 4 קשירות המקיפות את כל צדי המשאית, על ידי רצועות או שרשראות ומתיחתם במותחן (בומר או ראצ’ר) והנחת מעצורים, כדי לבצע את גרירת המשאית בצורה אמינה ובטוחה.

חייג 1-800-248-511 וקבל שירות גרירה, חילוץ והובלה

גרר חיים שינוע מתקדם בע”מ

בניית אתר: אתרים