1 מאי

השתמשתי בנייד בנהיגה? התקשר ל 0000*

אנו שומעים על עוד ועוד תאונות המתרחשות עקב השימוש בנייד הן לשיחות , והן להתכתבות או לצפייה במידע זמין מכל מיני אפליקציות המזרימות מידע נגיש ומעניין.

לאור התקדמותה המהירה של הטכנולוגיה התקשורתית בפיתוח אפליקציות המותאמות לנייד, דבר שיצר עניין כפייתי וחסר מעצורים, “הנוגש” באופן משמעותי בזמן הפנוי של האדם , בעבודה, בבית והגרוע מכל בנהיגה.

אנו כבעלי תפקידים קציני בטיחות, קציני רכב, מנהלים, העוסקים בשרשרת האספקה קיימים בסביבתנו גורמים רבים אשר בשימושם כלי רכב קלים עד כבדים , הכוללים בין היתר משאיות עמוסות , אוטובוסים ומיניבוסים המסיעים נוסעים ועוד’. ולא פעם אנו רואים בדרכנו נהגים המשתמשים בנייד לשיחות טלפון והגרוע מכל לסמס ולגלוש באפליקציות המזרימות מידע מעניין ונגיש. לתופעה זו אני קורא ה”וירוס המשכר הקטלני”.

הרי כפי שאנו יודעים למשטרה אין את כל המשאבים כדי לאתר את כל המשתמשים בנייד בזמן נסיעה ושלא עפ”י התקנון, והחלק ש”נתפס” בשעת מעשה הוא אחוזון אפסי ואינו בר השפעה על הציבור. לכן,חשבתי שאם כל בעל תפקיד בחברה כל שהיא יחליף את המוטו של המדבקה “איך אני נוהג? נא התקשר****” ב”השתמשתי בנייד בנהיגה? התקשר****”.כך אני סבור שנוכל להשתתף במלחמה בתאונות הדרכים ולהגביר את מודעות הציבור בעניין, ולמנוע תאונות רבות העתידות להתרחש עקב השימוש בנייד.

אבי קידר-מנהל קשרי לקוחות, גרר-חיים שינוע מתקדם בע”מ

חייג 1-800-248-511 וקבל שירות גרירה, חילוץ והובלה

בניית אתר: אתרים